18 Ekim 2017 Çarşamba

HC HAİR CARE OVEX HIZLI SAÇ KURTARMA VE CANLANDIRMA TERAPİSİ

hc-hair-care-ovex-hizli-sac-kurtarma-ve-canlandirma-terapisi
HC HAİR CARE OVEX HIZLI SAÇ KURTARMA VE CANLANDIRMA TERAPİSİ
Sosyal medya üzerinden takip edenler bilir diye umuyorum, bir süre önce bir hevesle saçlarımı sarıya boyatmıştım. Boyalı olan saçlarıma açma işlemi uygulanıp üzerine sarı renk kullanıldı. Dolayısıyla zaten yıpranmış olan saçlarım kallavi biçimde daha beter hal haldı haklı olarak.

O süreçte çok istediğim halde katılamadığım lansmanın güzellikleri sevgili Asena hanım sayesinde elime geçti. Elimde ganimetler bulunurken saçlarımı boyatmamsa pek tabi benim için şahane oldu.

Türlü karışımlarla saçlarımı kurtarmaya çalışsaydım bu kremin verdiği etkiyi aylar sonra yakalardım. Şimdiye dek kullandığım en iyi saç kurtarıcısı. Daha ilk kullanımda etkisini gösteren ve beni şaşırtan hc hair care ovex hızlı saç kurtarma ve canlandırma terapisi en enerjik halinde Blog da yerini aldı.

50 ML boyuyla büyük işler başarmasıyla da beni mest etti. Elbette açma işleminin yarattığı yıpranmış görüntüyü ortadan tamamen kaldırmadı ancak görmezden gelinmeyecek türde büyük ölçüde saçlarımdaki o yıpranmışlığı ve çalı süpürgesi görüntüsünü aldı.

Duş sonrası elektriklenmeyi önleyecek, kabarıklığını alacak bakım elemanlarını rafa kaldırmayı elbette istedim ancak inatçı saçlarımda bu mümkün olmuyor. Bu anlamda rutinim de değişiklik olmadı. Sadece saçlarımı kurtarmak için iki haftada bir yaptığım yoğun bakım türlerine yönelmedim.

Uygulama : Şampuanlamadan sonra saçtaki ıslaklığı sıkarak ve havlu yardımıyla  alıp, hafif nemli saça saç diplerine ulaştırmadan saç boy ve uçlarına kremi uygulayıp 5 dakika bekletip duruluyoruz. En çok süpürgeyi aratmayacak kıvama gelmiş saç uçlarıma kullandım. Birazda uçlarını kırpınca o rahatsız edici görüntüden kurtuldum.

Hc Care hayvanlar üzerinde test yapmayan ve hayvansal katkı maddeleri kullanmayan bir marka. Aralarda ufak tefek pürüzler oluşsada  beni hayal kırıklığına uğratan bir ürünü ile henüz karşılaşmadım.

Tekrar alır mıyım ? Elbette (ve tabii koca boyunu^^)! O dağınıklıktan biraz daha kurtulmayı kim istemez.^^

Bu güzel hediyeler için Asena hanıma, bu şans için Nihal hanıma kocaman teşekkür ederim :) 
<3

Lansman Ürünüdür.

https://www.hccare.com/
 

Blogumda olduğunuz ve okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım keyifle, sıkılmadan okumuşsunuzdur.
Yorumlarınız, mailleriniz benim için çok değerli lütfen sadece okuyup geçmeyin. 
Sosyal Medya üzerinden beni takip edip haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz zaman DM, yorum atabillir ve hepsine cevap vereceğime emin olabilirsiniz.Instagram: AuseEsuaa
Twitter: AuseEsua
Facebook Page : Ause Esua
SnapChat : AuseEsua
Mail : auseblog@gmail.com

Eğer Blogumu beğendiyseniz ; Beni google+ da arkadaş olarak eklemeyi unutmayın ! :))

Yeni yazılarımdan haber almak için ise köşedeki takip et butonundan -blogumu-  takip debilirsiniz. 

Paylaştığım tüm yazılar kendi deneyimlerimden oluşmaktadır. İyi ve kötü sonuçlar oluşturup oluşturmayacağının garantisini veremem. Öneriler ve ürünler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bende iyi olan sizde kötü olabilir veyahut bende kötü olan sizde iyi olabilir.

Bu  Blog'da üzerinde adımın geçtiği tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.
Kaynak belirtilmeden ve iznim olmadan alınamaz, kopyalanamaz.


5 yorum:

  1. Bu maske benim de kurtarıcı maskelerimden. Hatta elimde bölük pörçük duran maskeler bitince direkt kendisine başlayıp daha da bırakmayacağım. Güle güle kullan Ause'cim, sevgiler!

    YanıtlaSil
  2. Ause'mm bu markanın ne kadar ürününü denediysem şahane çıktı ve genel olarak çok başarılı buluyorum. Özellikle saç ürünlerinde sevdiğim ilk markalar arasında :)) Buna da bakayım kuzum, emeğine sağlık <3 :))

    YanıtlaSil
  3. harika bir kurtarıcı üründü, ben de çok severek kullanmıştım =)

    YanıtlaSil