15 Şubat 2015 Pazar

ve İNSAN ♡ │AUSE ESUA

O sapıkları destekleyen, kadını et parçası, değersiz, vajinadan ibaret görenlere, kendisini dünyaya getirenin de bir kadın olduğunu unutanlara...
Erkeklik kontrol edemediğin organınla olmuyor Adam ve İnsan olmak ayrı mesele. Adam olanlara hakaretsiniz.

Bir kez daha insanlığın ölüşünü gördük, seyrettik. Kimileri mücadele etti, kimileri uzaktan izledi kimileri ölen insanlığa destek verdi.
Bir güzel can daha kayıp gitti. Çığlıkları duyulmadı.  Gözü dönmüş insan silüetin de bir şeytan ve yandaşları tarafından katledildi. 
Kız ı suçladılar, aklını çelmiştir dediler. Öyle giyinmeseymiş dediler. Bir gün kendi başlarına gelebileceğini hiç düşünmeden konuştular konuşuyorlar. Erkekler erkekliğinden kadınlar kadınlığından utandılar insanlıktan nasibini alamayan varlığı beş para etmez insanlar yüzünden.
Kadın;
Ezildi
Dayak yedi
Taciz edildi
Tecavüz edildi
yetmedi... ÖLDÜRÜLDÜ...

İyi olmuş dediler, Mini etek giydi dediler, hak etti dediler.

Fakat ! 3-4 yaşın da ki kız çocuğuna tecavüz edip yakanı, 9 yaşında ki erkek çocuğuna tecavüz edeni, 14 yaşında ki bir kıza tecavüz edeni, 2 yaşın da ki bir bebeğe tecavüz edip öldürdüğünü, 17 aylık bebeğin 3 erkeğin işkencesine ve tecavüzüne uğrayıp nöbet geçirdiğini biliyorlar mıydı ?  

3-4 yaşın da ki kız çocuğu o küçük bedeniyle etek giyip cezbetmiş miydi ?

9 yaşın da ki erkek çocuğu nasıl etkilemiş olabilir o gözü dönmüş caniyi ! 

Gelişimini tamamlamamış bir kızın nasıl rızası olabilir ? "rızası vardı" denilip suçluların cezası düşürülebilir ?

TÜRKİYE YANDI, KÜL OLDU, ÖLDÜ
ve İNSANLIK YANDI, KÜL OLDU, ÖLDÜ


Kadın-Erkek Halen suçu o genç kız a bulup erkeği aklamaya devam edecekler görünene bakılırsa. Bunları yapan sapık ve caniler kadar bu zihniyette ki insanlar da suçlu, insanlıktan çıkmış hasta beyinlerdir.
Böyle insanlar aramız da varlar, olmaya devam edecekler az da olsa adaletle önüne geçilmezse bu olayların daha çok güzellik elimizden kayacak.  - Ause

Bu  Blogda üzerinde adım geçen tüm fotoğraflar ve yazılar bana aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder